Naszym klientom udostępniamy wszelkie materiały potrzebne do pakowania mienia: kartony, taśmy, folie itd. Za niewielką opłatą oferujemy dostarczenie wybranych materiałów na wskazane przez klienta miejsce. 

BEZPŁATNIE udostępniamy też wygodne, plastikowe pojemniki, które znacznie ułatwiają przebieg prac i są niezawodne w każdej sytuacji. (Więcej o pojemnikach TUTAJ). 

Dostępne materiały:

 

Karton przeprowadzkowy 5-warstwowy – 6zł/szt. Wymiary: 50cm x 35cm x 35cm. Wykonany jest z bardzo wytrzymałej, wysokiej jakości tektury 5-warstwowej. Przedmioty będą porządnie zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu.

 

Pudło przeprowadzkowe z uchwytami – 7zł/szt. Wymiary: 60cm x 40cm x 40cm. Pudła wykonane są z twardej, wysokiej jakości tektury 5-warstwowej. Posiadają bardzo wygodne do transportu uszy.

 

Archiwizacyjny karton zbiorczy na segregatory – 7zł/szt.Wymiary: 52,5cm x 35cm x 31,5cm. Pudło wykonane jest z bardzo wytrzymałej tektury 5-warstwowej. Są idealnym rozwiązaniem na segregacje dokumentów.

 

Szafa do transportu ubrań – 35zł/szt.Wymiary: 50cm x 50cm x 120cm. Szafa ubraniowa idealnie nadaje się do transportu odzieży. Sprawia, że ubrania nie zniszczą się ani nie pogniotą podczas transportu. 

 

Stretch transparentny – 1,5kg  (23MIC) - 20zł/szt. Folia stretch jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Cechuje się bardzo dobrą przyczepnością. Starannie chroni  przed wilgocią i zabrudzeniem.

 

Taśma pakowa, 66Y – 5zł/szt. Taśmy są bardzo wytrzymałe. Doskonale nadają się do oklejania zarówno lekkich, jak i ciężkich kartonów.

 

Worki transportowe- 160L CZARNE – 20zł/rolka(20szt.)

 

Worki transportowe- 120L NIEBIESKIE – 25zł/rolka

 

Folia bąbelkowa  60cm x 100 mb – 50zł/rolka Folia bąbelkowa zapewnia ochronę przedmiotów podczas transportu. Jest to doskonały sposób amortyzacji. Wypełnia wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych. Folia stosowana jest do owijania mebli, szkła i ceramiki, armatur, artykułów RTV i AGD

 

Tektura falista 100cm x 20mb – 25zł/rolka Wykonana jest z wysokiej jakości tektury dwuwarstwowej. Świetnie nadaje się do wzmocnienia opakowania lub przekładania towaru aby nie przesuwał się podczas transportu.